Slezák Rav Vltava Eco umyvadlová baterie vysoká baterie bez výpusti 3/8 matná bílá VT430.0BMAT
Kód: SLR004971Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PICCOLINO 30,5 x 10 x 17 cm PK305 umývátko baterie vpravo
Skladem na prodejně
2 743 Kč
Malé a praktické nábytkové umývátko
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie umyvadlová stojánková, vysoká pro umyvadla na desku.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o  průměru 35 mm KA3517
- perlátor  od firmy Neoperl MA0001BMAT
- výška baterie 310 mm
- provedení Bílá matná
Typ připojení flexi hadic:
- "0" -  připojení flexi hadic 3/8" (např. VT430.0BMAT)
- "5" -  připojení flexi hadic 1/2" (např. VT430.5BMAT)
Tuto baterii lze kombinovat s  vanovými a  sprchovými bateriemi ze série  VLTAVA bílá matná SLEZÁK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši -  6  let
- na povrchovou úpravu -  2  roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Technické informace
| Barva | Bílá matná - Soft |
| Bez výpustí, s výpustí | bez výpusti |
| Materiál | Mosaz |
| Otočné ústí | Ne |
| Ovládání | Pákové |
| Perlátor | MA0001BMAT |
| Povrchová úprava | Lak |
| Průměr kartuše | 35 mm KA3517 |
| Prutok l/min | 12 – 14 |
| Ramínko otočné (ANO,NE) | ne |
| Rozměr | 3/8'' | 1/2'' | Umyvadlová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Typ uchycení | Stojánkové |
| Umístění | stojánková |
| Výška baterie | 310 mm |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8595163543508 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Stojánkové baterie |
| ? Designová řada: | Vltava |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Vysoká |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix umyvadlová baterie stojánková tříprvková bez výpusti černá matná zlatá matná UT017BG
Do 3 dnů
11 292 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |