Sanjet Ala obdélníková vana 180 x 70 cm akrylátová bílá ALA187
Kód: 987963Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan OLBIA vanová zástěna 123 x 140 cm s pneumatickým zdvihem černá mat, čiré sklo 30317B
Do 3 dnů
11 343 Kč
SALECODE:BER3:3:%
3 902 Kč
zástěnu lze instalovat k vanám City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic II
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA1 80 x 150 VZA1AU80 vanová zástěna
Skladem v eshopu
8 413 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PVS1-80 79840100Z1 vanová zástěna bílá+transparent
Skladem v eshopu
4 157 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Santech AURORA1 70 x 150 cm VZA1AU70 vanová zástěna
Skladem v eshopu
7 659 Kč
Detailní popis produktu
ALA 180x70
- NOŽIČKY NEJSOU V CENĚ VANY
- vana vyrobena ze 100% akrylátu
- termín dodání vany bez masážního systému: do 2 prac. dnů
- termín dodání vany s masážním systémem: cca do 2 týdnů
Parametry
| Druh | Vany |
| Série | LOW (nízké vany) |
| Materiál | 100% akrylát |
| Délka | 180 |
| Šířka | 70 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 30 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak CHROME SLIM 160 x 70 cm C731300000 vana snowwhite
Skladem v eshopu
9 427 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome vana obdélníková 180 x 80 cm bílá CE21000000
Skladem v eshopu
9 427 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE SLIM 170 x 75 SAKUB170-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 285 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak CITY SLIM 180 x 80 cm C921300000 vana snowwhite
Skladem v eshopu
13 422 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO SLIM 160,5 x 70,5 SAMIL160-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 788 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |