Ravak FORMY 02 SLIM 180 x 80 cm C891300000 vana snowwhite
Kód: RAV00476Související produkty
Detailní popis produktu
akrylátová obdélníková vana s tenkým horním lemem v rozměrech 180 x 80 cm "
- rozměry: 180x80 cm
- materiál: litý akrylát
- typové provedení: tenký horní lem o výšce 18 mm
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 240 l
- vanová zástěna: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
- záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!
- doplňky: vanový odtokový komplet (800 mm)
Vana Formy 02 Slim je určená k zapuštění do obezdívky. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, případně vanovými dveřmi AVDP3. K vaně lze dokoupit čelní i boční panel v bílé barvě nebo v dekoru dřeva (ořech, dub nebo satinové dřevo). K vaně je nutné použít vanový odtokový komplet s délkou 800 mm.
Vana Formy 02 Slim je součástí koupelnového konceptu Formy 02, který zahrnuje vybavení pro celou koupelnu.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 27.4 kg |
| EAN: | 8592626049331 |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Hranaté |
| ? Designová řada: | Formy 02 Slim |
| Hmotnost: | 27,4 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |