Sanjet Absolute Black sprchová baterie podomítková 5 funkcí černá AU95NO
Kód: 988040Související produkty
Detailní popis produktu
Baterie ABSOLUTE BLACK podomítková páková, 5 funkcí
- 4 funkce s přepínačem
- včetně podomítkového dílu
- barva baterie je černá mat RAL 9005
Parametry
| Druh | Baterie |
| Série | ABSOLUTE BLACK |
| Barva | Černá mat |
| Typ baterie | Sprchové, Vanové |
| Instalace baterie | Podomítkové včetně tělesa |
| Ovládání baterie | Pákové |
| Funkce baterie | 5 funkcí |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8030099239878 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Absolute |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 5 výstupů |
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–50 %
Kód: SAP116629
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045BC
Do 3 dnů
15 514 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANJET s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | nám. MUDr. Svobody 60 285 22 ZRUČ NAD SÁZAVOU |
| E-mail : | sanjet@sanjet.cz |