Sanela SLSN 06 sprchová vanička 70 x 70 cm nerez
Kód: 141976Související produkty
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Podlahová vpusť s chromovou krytkou, jednoduchou instalací a vysokým odvodem vody
S chromovou krytkou, jednoduchou instalací a vysokým odvodem vody.
Vaničkový sifon určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90mm
Detailní popis produktu
Nerezová sprchová vanička Sanela SLSN 06.
Vlastnosti:
rozměr: 70x70x35 cm
typ: čtverec
povrch: matný s nesmýkavým povrchem ve tvaru slunečních paprsků
materiál: materiál CrNi 18/10 (AISI-304), tloušťka 1 mm
montáž: na povrch nebo k zapuštění
Specifikace dodávky:
nerezová vanička
sifon
Vyobrazení výrobků na webových stránkách je pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo technických změn nebo parametrů. Výrobce vyvíjí maximální snahu, aby zde zveřejněné informace byly co nejnovější, ale nezaručuje, že všechny údaje jsou v danou chvíli přesné a aktuální.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 10 kg |
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SANELA spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Dukelských hrdinů 989 Lanškroun 563 01 |
| E-mail : | sanela@sanela.cz |