Besco Aquarius sprchová vanička 90 x 90 x 5,5 cm akrylát černá OLBVANACAQU90S
Kód: OLS10102Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
631 Kč
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90 mm
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm bez krytky nízký bílý OLBAEWMN942
Skladem v eshopu
711 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka zlato mat 72730GB
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan úhlové koleno k sifonu DN40/50 bílá 1725
Skladem na prodejně
34 Kč
Úhlové koleno, DN40/50
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PROFESSIONAL 90 X01309 sifon vaničkový
Skladem na prodejně
752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
649 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
Detailní popis produktu
Sifon pr. 90 mm není součástí balení.
Doplňte také svůj kout designovou sprchovou baterií, sprchovou růžicí, držáky ručních sprch a sprchových poliček. Široká škála instalačního materiálu zajistí snadnou montáž Vaší sprchové vaničky.
Přednosti sprchové vaničky AQUARIUS STONE EFFECT:
- Materiál: sanitární akrylát
- Tvar - čtverec
- Průměr otvoru pro sifon - 90 mm
- Povrch - STONE EFFECT
- Barva - černá
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 80×80×5,5 cm
- 90×90×5,5 cm
Záruka 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Akrylátové |
| ? Designová řada: | Aquarius |
| Hmotnost: | 13,2 kg |
| Umístění: | Univer |
Aqualine Tecmi PQ009 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm litý mramor
Skladem na prodejně
3 579 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-M 900 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm 8000154 litý mramor
Skladem v eshopu
5 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA EX 80 x 80 cm A004401320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 555 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 100 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84301.11
Skladem v eshopu
8 247 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro-90 Chrome XA047701010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 484 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |