Roth WOOD OAK vipanel konstrukční panel 100 x 210 cm 1420000000
Kód: ROT00194Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Detailní popis produktu
Vipanel se přizpůsobí každé koupelně
Konstrukční desky mají tloušťku tři milimetry a jsou pro Vás k dispozici ve formátech 1000×2100 a 1500×2550 milimetrů. Tyto šablony se dají snadno řezat na libovolné rozměry a tak mohou zajistit osobitý vzhled vaší koupelny.
Instalací do rohové sprchy, výklenku, prostoru nad vanou, za sprchovým koutem nebo umyvadlem tak ušetříte čas i peníze.
Odolnost VIPANEL tkví v technologii
Budete se divit, co všechno snese povrch desek VIPANEL. My ale víme své...
Díky naprosto preciznímu vrstvení odolných UV laků na kvalitní podklad dosahujeme nejen fotorealistického znázornění dekorů, ale hlavně vám můžeme nabídnout produkt se skvělou výdrží.
VIPANEL bez problémů odolává působení teplot v rozsahu –50° C až +80° C, chemickým látkám i UV záření, takže Vám jeho barvy nevyblednou.
Navíc zvládne i méně šetrné zacházení nebo mechanické čištění a při tom všem si VIPANEL stále udrží svůj perfektní vzhled i tvar.
Technické parametry
| Barva | Dřevo |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 3612830010165 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 210 - 219 cm |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Variabilní obdélník-čtverec |
| ? Designová řada: | Wood Oak |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Univerzální |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |