Roth Melina Line sprchové dveře do niky 130 x 205 cm posuvné pravá brillant transparent MI D2R 130205 VPE
Kód: ROT06274Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 420 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 1050 mm odtokový žlab nerezový X01392
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 209 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway 950 mm odtokový žlab nerezový X01390
Skladem v eshopu
7 005 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 90 kg |
| EAN: | 8591019432712 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Transparent |
| Barva profilu: | Brilant |
| ? Designová řada: | Melina Line |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm satin+transparent 00V70UR2Z1
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-120 x 198 cm bílá+transparent 00VG01R2Z1
Skladem v eshopu
7 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVDC300Z1
Skladem v eshopu
10 977 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV70300Z1
Do 2 týdnů
9 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMA0E00Z1
Do 2 týdnů
8 695 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roth Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třebařov 160 Třebařov 56933 |
| E-mail : | objednavky@roth-czech.cz |