Riho STILL SQUARE PLUG & PLAY 180 x 80 cm vana akrylátová pravá bílá B099030005
Kód: 338596Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VS2 105 796M0100Z1 vanová zástěna bílá+transparent
Skladem v eshopu
4 497 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak VSK2 Rosa 160 P 76P90100Z1 vanová zástěna transparent
Skladem v eshopu
6 282 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak 10CVS2-100 L 7QLA0C03Z1 vanová zástěna bright alu+transparent
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
7 642 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Rosa vanová zástěna 100 x 150 cm otevírací levá bílá matná sklo transparent 7QLS0E00Y1
Skladem v eshopu
10 022 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 30 kg |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE SLIM 180 x 80 SAKUB180-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
10 151 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan ASTRA B 165 x 75 x 48 cm 32611 vana
Skladem v eshopu
10 139 Kč
.
Aqualine Jizera G1880 obdélníková vana 180 x 80 cm akrylátová
Skladem v eshopu
5 051 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Lily 150 x 70 cm vana obdélníková akrylátová 72273
Skladem v eshopu
7 559 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech KUBE 170 x 75 SAKUB170 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 606 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan DUPLA obdélníková vana 180x120x54cm, bílá 13611
Skladem v eshopu
24 329 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO 180,5 x 80,5 SAMIL180 vana akrylátová
Skladem v eshopu
9 471 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech MILO 160,5 x 70,5 SAMIL160 vana akrylátová
Skladem v eshopu
8 108 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RIHO CZ, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Žďárná 37, 679 52 Žďárná |
| E-mail : | info@riho.cz |