Ravak Rosa II 150 x 105 cm CK21000000 vana levá
Kód: 106579Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Detailní popis produktu
Vana Rosa II od firmy Ravak je novější model série Rosa. Kromě jedinečného tvaru disponuje originálně řešeným předním panelem, který umožňuje snazší přístup k vaně. Pohodlné poležení při koupeli je u van Rosa samozřejmostí, ale dohromady se zástěnou představují i široký sprchový kout. Jejich sprchovací část má široké ploché dno a integrované sedátko. Další potenciál pro relaxaci představují měkké podhlavníky či praktická madla k pohodlnějšímu vystupování z vany.
Technické informace:
Rozměry: 150 x 105 x 46,5 cm
Materiál: litý akrylát
Varianta vyztužení: LA - sklolaminát
Objem: 210 l
Záruka: 10 let
Hmotnost: 26 kg
Provedení: levé
K vaně lze dokoupit:
Vanová zástěna: CVSK1, VSK2
Doplňky: čelní panel, vanový odtokový komplet, podhlavník, madla
Vanové nohy nejsou součásti vany.
Informace k produktu:
Vanu Rosa II lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1. Jako doplňky doporučujeme čelní panel, vanový odtokový komplet, madlo nebo podhlavník. Na vanu navazuje koncept výrobků pro celou koupelnu, který zahrnuje umyvadlo, nábytek, zrcadlo a baterie - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.

Barva Cappuccino Rosa II prohřála interiér
Lea s rodinou
Dřevo a výhled s Rosou II
Terka s rodinouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8595096851671 |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Asymetrické |
| ? Designová řada: | Rosa II |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Umístění: | Levé |
.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |