Ravak CITY SLIM 180 x 80 cm C921300000 vana snowwhite
Kód: RAV00508Související produkty
Detailní popis produktu
akrylátová obdélníková vana s tenkým horním lemem v rozměrech 180 x 80 cm "
- rozměry: 180 x 80 cm
- materiál: litý akrylát
- typové provedení: tenký horní lem o výšce 18 mm
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 220 l
- brutto hmotnost: 24,56 kg
- vanová zástěna: PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, (VS2, VS3, VS5, AVDP3)
- záruka: 10 let na vanu, záruka: 5 let na panely - podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!
- doplňky: čelní a boční panel v provedení bílá, ořech, dub, satinové dřevo, vanový odtokový komplet (800 mm), vanové stojánkové baterie ""vodopád"" CR 025, RS 025, WF 025
Vanu lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, PVS1, BVS1, BVS2, případně VS2, VS3, VS5, vanovými dveřmi AVDP3. K vaně lze dokoupit čelní i boční panel v bílé barvě nebo v dekoru dřeva (ořech, dub nebo satinové dřevo). K vaně je nutné použít vanový odtokový komplet s délkou 800 mm.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 24.6 kg |
| EAN: | 8592626037321 |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Oválné |
| ? Designová řada: | City Slim |
| Hmotnost: | 24,6 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |