Ravak Formy 02 180 x 80 cm C891000000 vana
Kód: 132806Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Detailní popis produktu
Vana Formy 02 od firmy Ravak je lehké zaoblení pro novou dynamiku. Známý tvar obdélníkové vany získal novou energii díky lehkému prohnutí vnitřní linie jednoho lemu. Vana tak do koupelny vnáší příjemnou atmosféru i větší požitek z koupání. Vana Formy 02 je určena k individuálnímu ztvárnění pomocí korpusu z umělého kamene či dřeva, obložení keramikou nebo i pořízením zvlášť nabízeného bílého čelního a bočního panelu.
Technické parametry:
Rozměry: 180x80 cm
Materiál: litý akrylát
Varianta vyztužení: LA - sklolaminát
Objem: 240 l
Hydromasážní systém: ne
Vanové nohy nejsou součásti vany.
K vaně je nutné použít vanový odtokový komplet s délkou 800 mm.
Vanu lze doplnit čelní i boční panel, vanovou zástěnou CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, případně vanové dveře AVDP3.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 35 kg |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Obdélníkové |
| ? Designová řada: | Formy 02 |
| Hmotnost: | 35 kg |
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |