Ravak CHROME 160 x 105 cm CA61000000 vana snowwhite pravá
Kód: RAV00381Související produkty
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A504CKM vanový sifon Click-Clack kov
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
857 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
akrylátová asymetrická vana v rozměrech 160 x 105
- rozměry: 160 x 105
- materiál: litý akrylát
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 195
- provedení: pravá
- doplňky: podpora, panel, panelkit, vanový odtokový komplet
- záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Tvrdě pracuji a relax nestíhám
Kateřina s rodinou Mám dvě děti a oba s manželem hodně pracujeme. Pak rozvoz dětí a vyzvedávání z kroužků, večeře, prostě každodenní rutina. Jednou za týden se s manželem vystřídáme u dětí a sportujeme. V létě nikam nedocházíme, raději jezdíme na kole celá rodina. Na relax jsem už neměla čas. Proto jsme si pořídili velkou vanu, navíc od Ravak, který má nádherný design a kvalitní vany i nábytek. Celou koupelnu jsme vybavili od Ravak, ušetřili si tak běhání po studiích a vybírání, na to stejně nemáme čas. Ravak spolupracuje s designery a jde to poznat. Koupelna byla rychle a ještě i po letech nás pořád baví, odráží aktuální trend koupelnového vybavení.

Mám ráda, když vše ladí
Darina s rodinou Jako studentka jsem bydlela na kolejích, kde byly příšerné koupelny. Snila jsem o sladěné koupelně, vana i nábytek od designerů, kteří mi s výběrem pomohou. Pak jsme si koupili dům a já jsem chtěla, ať mou koupelnu zařídí profesionální designer. Ravak nabízí řešení celé koupelny sladěné do jedné kolekce, proto jsem zvolila kolekci Chrom v pískových odstínech. Koupelna je jako výhled na Paříž. Minimalisticky řešená koupelna, světlých, barev. Celkově prostor koupelny působí klidným dojmem, což je pro relax, na který jsem se moc těšila, důležité.

Kvalita a moderní design od Ravak
Robert Ravak Chrome kolekci jsem si vybral komplet. Líbí se mi, že Ravak spolupracuje s designery a navrhnou Vám celou kolekci Chrome od nábytku, vany, sprchového koutu, doplňků. Nábytek Chrome v barvě cappuccino a umyvadlová skříňka působí velmi elegantně a kvalitně, jako ostatně vše od Ravak.

Na jeden nákup kolekce Chrom
Radim Mám rád design, ale chození po prodejnách celé měsíce, to není nic pro mě. Věděl jsem přesně co chci, a co taky ne. Hledal jsem kvalitu, která bude k sobě ladit. Taky nic studeného. Nejen bílou, i dřevo. Celá kolekce Chrome od Ravak je dokonalá. Objednal jsem vanu, umyvadlo se skříňkou i vysoké skříňky v kombinaci bílá/cappuccino, sprchový kout a koupelnové doplňky. Na e-shopu Koupelny-bernold.cz to bylo na jeden nákup. Raději jsem šel na kolo než dlouze nakupovat. Víc si odpočinete a výsledek v koupelně je stejný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 24.8 kg |
| EAN: | 8592626035686 |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Oválné |
| ? Designová řada: | Chrome |
| Hmotnost: | 24,8 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
8 001 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Besco RIMA 130 x 85 cm VANRIM130P+OLVPINOZ vana včetně nožiček pravá
Skladem v eshopu
5 824 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Rosa 95 150 x 95 C561000000 vana pravá
Skladem v eshopu
8 322 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak BeHappy II 150 x 75 cm C991000000 vana pravá
Skladem v eshopu
7 812 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |