Ravak 10° Free TD F 032.00/150 X070132 sprchová nástěnná baterie 150 mm
Kód: RAV00099Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Fortis Line 80 x 200 cm boční stěna FL3580
Skladem v eshopu
6 011 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-80 195 bílá+grape 3114O102ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
10 362 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Dragon GD4611 sprchové dveře 110 x 200 cm čiré sklo
Skladem v eshopu
11 032 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca stěnový profil 210 cm černá mat ES8025
Skladem v eshopu
1 333 Kč
Detailní popis produktu
TD F 032.00/150, bez setu "- rozteč baterie: 150 mm
- kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
- záruka na baterii: 5 let
- vhodné: ke všem sprchovým koutům
- doplňky: sprchový set a další příslušenství, koupelnové doplňky 10°
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° Free kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.
"Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8592626011925 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | 10° Free |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková 1 výstup černá UT041TB
Skladem v eshopu
3 431 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–67 %
Sapho Pax sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom XA62
Skladem v eshopu
890 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy zlatá černá UT045TBG
Skladem v eshopu
16 632 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045BG
Skladem v eshopu
16 564 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho ICONIC podomítková sprchová baterie 2 výstupy černá mat AF042B
Skladem v eshopu
3 259 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Latus sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 1102-76
Skladem v eshopu
2 141 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Skladem v eshopu
15 841 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ravak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Obecnická 285 Příbram I 26101 |
| E-mail : | info@ravak.cz |