Raf Polar PL02A dřezová nástěnná baterie otáčivé ústí 30 cm
Kód: 139625Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 58 x 48 x 16 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/58HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Detailní popis produktu
Dřezová nástěnná baterie Polar PL02A otáčivé ústí 300 mm od firmy Raf.
Informace k produktu:
povrchová úprava: chrom
provedení: nástěnná
rozteč: 100 mm
kartuše: O 35mm (nízká)
aerator M22x1, vnitřní závit
ovládání: páka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Polar |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Flawo dřezová baterie stojánková s výsuvnou sprškou bez výpusti gun metal šedá FR576GM
Do 3 dnů
4 291 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAF ARMATURY s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipenská 1165/49 779 00 Olomouc |
| E-mail : | info@raf.cz |