Polysan Architex Line AL2225-D kalené čiré sklo 905 x 1997 x 8 mm otvory pro poličku
Kód: SAP00672Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca rohová vzpěra 90 cm chrom ES7810
Skladem v eshopu
1 023 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 900 mm DN40 nerez 4943.304.8C
Skladem v eshopu
1 990 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Detailní popis produktu
- S otvory pro uchycení police s držákem osušky
- Pro sadu na uchycení skla AL2112
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| 3D model | ANO |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8  mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913881671 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 8590913881671 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré kalené |
| ? Designová řada: | Architex Line |
| Hmotnost: | 39 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 80 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1480-04
Skladem v eshopu
7 121 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 150 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1415-03
Skladem v eshopu
10 182 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1411-04
Skladem v eshopu
8 669 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1412-06
Skladem v eshopu
9 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 100 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1410-08
Skladem v eshopu
9 520 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 110 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo kouřové GX1311GX1014
Skladem v eshopu
7 344 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan White Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1470-03
Skladem v eshopu
6 054 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1412-04
Skladem v eshopu
9 185 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně černá sklo čiré ES1050-02
Skladem v eshopu
4 678 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1411-03
Skladem v eshopu
8 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | POLYSAN s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nesměřice 52 Zruč nad Sázavou 28522 |
| E-mail : | info@polysan.cz |