Besco Saturn hluboká sprchová vanička 120 x 90 x 15 cm levá akrylát bílá OLBVANACSAT120L
Kód: OLS10109Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm DN40 nízký pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Skladem na prodejně
600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Hopa vaničkový sifon 50/60 DN40 chrom VANKSIF5060
Skladem v eshopu
145 Kč
Sifon 50/60 mm vaničkový chrom
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-K OLPSTY401K vaničkový sifon chrom
Skladem na prodejně
423 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-K OLPSTY402K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
279 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm odtok v mezikruží krytka bílá 17924W
Skladem v eshopu
593 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka nerez 26317
Skladem v eshopu
1 849 Kč
Detailní popis produktu
Vanička je včetně integrovaného čelního panelu a nožiček. K vaničce si můžete přiobjednat sifon s průměrem 90 mm.
Přednosti asymetrické sprchové vaničky SATURN:
- Materiál: sanitární akrylát
- Průměr otvoru pro sifon - 90 mm
- Tvar - asymetrický čtvrtkruh, R 550
- Včetně integrovaného čelního panelu a nožiček
- Hladký povrch
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 100×80×15 cm - levá
- 100×80×15 cm - pravá
- 120×90×15 cm - levá
- 120×90×15 cm - pravá
Záruka 10 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 21.3 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| ? Designová řada: | Saturn |
| Hmotnost: | 21,3 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Sabina LA 90 x 90 cm A217001020 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 400 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Elipso Pro Flat 80 x 80 cm XA234411010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
3 963 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan RENA L 120 x 90 cm sprchová vanička 64611 litý mramor levá
Skladem v eshopu
8 333 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Elipso Pro 100 x 100 cm XA23AA01010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 174 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |