Besco Aron sprchová vanička 80 x 80 x 5,5 cm akrylát černá OLBVANACARO80S
Kód: OLS10104Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
631 Kč
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90 mm
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 522 Kč
Detailní popis produktu
Sifon pr. 90 mm není součástí balení.
Doplňte také svůj kout designovou sprchovou baterií, sprchovou růžicí, držáky ručních sprch a sprchových poliček. Široká škála instalačního materiálu zajistí snadnou montáž Vaší sprchové vaničky.
Přednosti sprchové vaničky ARON STONE EFFECT:
- Materiál: sanitární akrylát
- Tvar - čtvrtkruh R550
- Průměr otvoru pro sifon - 90 mm
- Povrch - STONE EFFECT
- Barva - černá
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 80×80×5,5 cm
- 90×90×5,5 cm
Záruka 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| ? Designová řada: | Aron |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Umístění: | Univer |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Sabina LA 80 x 80 cm A214001020 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Elipso Pro 100 x 100 cm XA23AA01010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 217 Kč
Besco Alex sprchová vanička 91 x 91 x 16 cm čtvrtkruhová akrylát bílá OLBVANACALE90
Skladem v eshopu
2 312 Kč
ALEX čtvrtkruhová sprchová vanička akrylátová 91 x 91 x 16 cm R550 včetně nožiček
SALECODE:BER3:3:%
Ravak RONDA LA 80 x 80 cm A214001220 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 412 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |