Besco CORNEA 140 cm VANCOR140P vana bez nožiček pravá
Kód: OLS04107Související produkty
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Espirit vanová baterie podomítková 3prvková s tělesem chrom
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Baterie podomítková páková, 2 funkce
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Flat FL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Cornea 140 pravá bez nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 140 x 80 cm
Výška: 41 cm
Objem: 145 l
Barva: bílá
Materiál: sanitární akrylát
Provedení: pravé (na hl. fotografii provedení levé)
Nožičky: ne
Přednosti vany Cornea:
odtok situován klasicky v nožní partii
přepad situován do kratší boční strany
asymetrická vana se sedátkem
Za příplatek lze objednat s úpravou BeSafe - jedná se o speciální protiskluzovou vrstvu nanesenou na povrch vany, která poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost při koupání. Jemná struktura zaručuje bezproblémové čištění a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu. Na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |