Olsen Spa ARTIS A-12K OLBAART12K sprchová baterie s příslušenstvím
Kód: 118527Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+grape 3117OU02ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
11 892 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie s přislušenstvím.
Informace k produktu:
Typ baterie: nástěnná
Ovládání: pákové
Povrchová úprava: chrom
Kartuše: keramická 35 mm s 3-polohovým ECOstopem
Rozteč baterie: 150 mm
Poznámka:
Vnitřní části s úpravou Anti Line, proti usazování vodního kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | eko |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Artis |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |