Besco IGOR 90 x 90 cm sprchová vanička včetně nožiček bílá VANKIGOR90
Kód: OLS03989Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-K OLPSTY400K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
261 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-F OLPSTY402F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-K OLPSTY402K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
279 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Sprchová vanička IGOR je určena ke čtvercovým zástěnám 80x80 a 90x90 cm. Sprchovou vaničku je možné osadit s akrylátovým čelním panelem, nebo je ji možné obezdít.
Sifon a čelní panel je nutné objednat zvlášť.
Nepřehlédněte také nabídku elegantních designových doplňků Olsen spa, pro tento sprchový kout a podtrhněte moderní rysy Vaší nové koupelny.
Přednosti hluboké čtvercové sprchové vaničky IGOR:
- materiál: sanitární akrylát
- barva: bílá
- průměr otvoru pro sifon - 50 mm
- hloubka: 24 cm
- elegantní vzhled
- sedátko
- vanička bez přepadu
Rozměry vaničky:
- 800 × 800 × 240 mm
- 900 × 900 × 240 mm
Záruka 10 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 15 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA EX 80 x 80 cm A004401320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 582 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro 80 x 80 cm XA034401010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro 100 x 100 cm XA03AA01010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 897 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |