Olsen Spa Albatera čtvrtkruhová vanička 90 x 90 x 16 cm akrylát bílá BCLORC90V
Kód: OLS03527Související produkty
Úhlové koleno, DN40/50
Detailní popis produktu
Vanička akrylátová Albatera 90 x 90 x 16 cm
Nabídka našich čtvrtkruhových sprchových koutů Vám pomůže vytvořit trendy koupelnu pro Váš maximální komfort. Pro tuto vaničku jsou velmi vhodné praktické sprchové kouty se systémem SKIPPER.
Nepřehlédněte také nabídku elegantních designových doplňků Olsen spa, pro tento sprchový kout a podtrhněte moderní rysy Vaší nové koupelny. Vyberte si z bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a koupelnové chemie pro snadnou údržbu celé vaší koupelny.
S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážítkem.
Základní informace:
- Materiál: Sanitární akrylát
- samonosná čtvrtkruhová sprchová vanička
- Rozměry: 90 × 90 × 15 cm (max. rozměr v prostoru), R630
- S kovovou konstrukcí a nastavitelnými nožičkami
- Součásti je sifon
- ZÁRUKA 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| ? Designová řada: | Albatera |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Univer |
V akční ceně na prodejně poslední 1 ks!
.
Čtvrtkruhová sprchová vanička s dlouhou životností, litý mramor, včetně sifonu, bez nožiček, gelcoat
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |