Sapho Retro 133901 sprchová vanička 90 x 90 x 20 cm keramická
Kód: 101047Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Retro 905693 vaničkový sifon 90 mm bronz
Skladem v eshopu
2 546 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka černá mat 17911B
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
288 Kč
Podlahová vpusť pro sprchovou vaničku s chromovou krytkou, jednoduchou instalací a vysokým odvodem vody.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-K OLPSTY401K vaničkový sifon chrom
Skladem na prodejně
423 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
Detailní popis produktu
Při instalaci vaniček je nutné nechat mezi vaničkou a obklady spáru, kterou vyplníte pružným tmelem (silikonem). Vanička nesmí být zabudována zcela napevno kvůli možným pohybům stavby. Tímto postupem předejdete jejímu možnému poškození. Podrobné instrukce viz návod.
- Ke keramické vaničce se hodí pouze sifony RETRO
- Rozměrová tolerance u sanitární keramiky je + 1%.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO vaničky |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90x20 cm |
| Délka | 900  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 200  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Čtvrtkruhové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 58.2100  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8034125974849 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 58.2 kg |
| EAN: | 8034125974849 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| ? Designová řada: | Retro |
| Hmotnost: | 58,2 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak RONDA EX 80 x 80 cm A204001320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 555 Kč
V akční ceně na prodejně poslední 1 ks!
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice |
| E-mail : | info@sapho.cz |