Olsen Spa ALBATERA 90 x 90 cm BCALB90CC+BCLORC90V sprchový kout s vaničkou
Kód: OLS03745Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Čtvrtkruhový atypický sprchový kout Albatera vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě chromu.
Informace k produktu:
Rozměr: 90x90x185 cm
Montážní rozměr-délka: 83-85 cm
Montážní rozměr-šířka: 83-85 cm
Otvírání: posuvné, ložiskové pojezdy
Rádius: R63
Rám: leštěný hliník, chrom
Sklo: 4mm bezpečnostní sklo čiré
Provedení: univerzální
Spodní pojezdy jsou odklápěcí pro snadnou údržbu.
Součástí je samonosná akrylová vanička 90 x 90 x 3 cm bez sifonu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | méně než 185 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ano |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Albatera |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Umístění: | Univerzální |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |