Novaservis Titania Retro II 99107,0 umyvadlová baterie nástěnná
Kód: 37910Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolný keramický ventil s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Umyvadlová nástěnná baterie pouze na studenou (smíšenou) vodu s otočným trubkovým ramínkem s délkou 213 mm.Vraťte se zpět v čase se sérií TITANIA RETRO. Tato baterie se bude v interiéru vyjímat a dotáhne k dokonalosti Vaši stylovou domácnostServis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590309048695 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Retro II |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti bílá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková bílá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti růžová zlatá
Eleganta EL 014.01CR umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti chrom
Eleganta EL 014.21BLM umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |