Novaservis Titania Iris New 94464/1,0 Sprchová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 130295Související produkty
.
Detailní popis produktu
Kvalitní česká baterie
Eva s Petrem
Nový granitový dřez a baterii Titania Iris
Barbora s přítelemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590309068709 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris New |
| Hmotnost: | 1 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |