Novaservis Titania Iris New 94461/1,0 sprchová baterie nástěnná 150 mm
Kód: 130291Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SKCP4-90 195 satin+pearl 3117OU0211 sprchový kout
Skladem v eshopu
10 192 Kč
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem s roztečí 150 mm.Nejprodávanější vodovodní baterie TITANIA. Dlouhodobá jednička na trhu s ověřenou kvalitou a klasickým designem za úžasnou cenu. Servis až k vám domů za 199,-.
Kvalitní česká baterie
Eva s Petrem Hledali jsme kvalitní české baterie do koupelny a zaujal nás zaoblený design baterií Novaservis Titania Iris, který má prodlouženou záruku na kartuš na 5 let. Hned jsme k tomu objednali i výpusť a příští rok chceme rekonstruovat dřez, tak určitě sladíme kolekci Titania Iris do celého bytu.
Nový granitový dřez a baterii Titania Iris
Barbora s přítelem Máme rádi jídlo, zdravou stravu a setkání s přáteli u jídla. Přestože bydlíme v podnájmu, řekli jsme si, že aspoň granitový dřez a hezkou baterii musíme mít. Bílý dřez a baterie Novaservis Titania Iris s výpustí, teď tvoří nový look kuchyně. Povedlo se to. Každý den mi to dělá radost. Časem dokoupím do celého bytu tuto kolekci baterií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590309068693 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris New |
| Hmotnost: | 1 kg |
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045BC
Do 3 dnů
15 514 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–50 %
Kód: SAP116629
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |