Novaservis Titania Iris 92064/1,0 Sprchová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 37847Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+grape 14V40UO2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 262 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+pearl 14V701O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 817 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem s roztečí 100 mm.Nejprodávanější vodovodní baterie TITANIA IRIS. Dlouhodobá jednička na trhu s ověřenou kvalitou a klasickým designem za úžasnou cenu. Servis až k vám domů za 199,-.
Kvalitní česká baterie
Eva s Petrem Hledali jsme kvalitní české baterie do koupelny a zaujal nás zaoblený design baterií Novaservis Titania Iris, který má prodlouženou záruku na kartuš na 5 let. Hned jsme k tomu objednali i výpusť a příští rok chceme rekonstruovat dřez, tak určitě sladíme kolekci Titania Iris do celého bytu.
Nový granitový dřez a baterii Titania Iris
Barbora s přítelem Máme rádi jídlo, zdravou stravu a setkání s přáteli u jídla. Přestože bydlíme v podnájmu, řekli jsme si, že aspoň granitový dřez a hezkou baterii musíme mít. Bílý dřez a baterie Novaservis Titania Iris s výpustí, teď tvoří nový look kuchyně. Povedlo se to. Každý den mi to dělá radost. Časem dokoupím do celého bytu tuto kolekci baterií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590309103707 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Titania Iris |
| Hmotnost: | 1 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná chrom UT045VBC
Do 3 dnů
15 841 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |