Novaservis Metalia 55 55064/1,0 sprchová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 67683Související produkty
.
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše KEROX 35 mm s |prodlouženou zárukou |7 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem vody s roztečí 100 mm.Milovníci designu si přijdou na své díky výrazné konstrukci. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA. Tuto značku rozhodně vystihuje - vysoká kvalita, moderní design, funkčnost a uživatelský komfort. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590309100508 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem černá
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |