Novaservis Metalia 55 55031.0 dřezová / umyvadlová baterie nástěnná 150 mm
Kód: 39053Související produkty
.
.
.
.
Detailní popis produktu
Novaservis Metalia nejprodávanější kolekce
Iza s rodinou
Cenově dostupná Metalia
GabrielaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590309103141 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Kartuš: | standard |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Metalia 55 |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Dřezová stojánková baterie ARNO 72Q22 zlatá broušená matná
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 42R broušený nikl matný
Dřezová stojánková baterie FONTI 72U22 zlatá broušená matná
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO T72 s dotykovým ovládáním
Dřezová stojánková vodovodní baterie FONTI 84DJ s výsuvnou sprchou se 2 funkcemi
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 84 s výsuvnou sprchou
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 84 s výsuvnou sprchou nikl
Dřezová stojánková vodovodní baterie FONTI T72 s dotykovým ovládáním
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |