Nofer dávkovač tekutého mýdla 1200 ml nerez 03041.B
Kód: SAP05385Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa Drátěný zásobník na toaletní papír KD02080054
Skladem v eshopu
184 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
Nimco HP 9531S-M-04 bezdotykový zásobník dezinfekčního gelu / tekutého mýdla 1000 ml
Skladem v eshopu
2 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Nimco HPB 31S-M-05 bezdotykový zásobník dezinfekčního gelu / tekutého mýdla 1000 ml
Skladem v eshopu
2 063 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 11 0172,0 zásobník na kosmetické tampóny
Skladem v eshopu
730 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis 69087,1 zásobník na papírové kapesníky 25 x 14 cm bílý
Skladem na prodejně
160 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Marplast Ecolored zásobník na papírové ručníky Autocut 32 x 40,5 x 22,4 cm černá mat A78050VB
Do 3 dnů
4 205 Kč
Detailní popis produktu
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 122x207x135 mm |
| Šířka | 122  mm |
| Výška | 207  mm |
| Hloubka | 135  mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1200  ml |
| Hmotnost / ks | 0.9000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8435368848773 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8435368848773 |
| Barva: | Nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.