Nofer dávkovač mýdla 600 ml nerez 03001.06.S
Kód: SAP104972Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 98x150x101 mm |
| Šířka | 98  mm |
| Výška | 150  mm |
| Hloubka | 101  mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 600  ml |
| Hmotnost / ks | 0.4000  kg |
| EAN | 8590913950391 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590913950391 |
| Barva: | Nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.