Mereo Viana sprchová nástěnná baterie diamant 150 mm bez příslušenství chrom CBE60103A
Kód: MER09832Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
.
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Série Viana zaujme na první pohled robustní konstrukcí a svým prvotřídním plochým designem s ostrými hranami. Kvalitní materiály zaručují spolehlivost a dlouhou životnost těchto baterií. Nástěnné baterie dodáváme s roztečí 150 mm.- garantovaná záruka 10 let
- keramická kartuš 35 mm
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Technické informace
| Typ | Sprchová |
| Barva | Chrom |
| Série | Viana |
| Design | Oblý |
| Rozteč | 150 mm |
| Kartuše | 35 mm |
| Materiál | Pochromovaná mosaz |
| Varianta | Nástěnná |
| Ovládání baterie | Páková |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592480129941 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Viana |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta EL 065.00CR.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |