Mereo sprchový box čtvrtkruh 90 cm zadní stěny bílé vanička lítý mramor se stříškou sklo Point ALU satin CK35122KMSW
Kód: MER07520Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Sklo je v designu Point, satin ALU profil. Tloušťka bezpečnostního skla je 4/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají kvalitní dvojkolečkové horní pojezdy s možností perfektního seřízení. Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu.Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími a silikonovými lištami na obou dvou částech, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Vybavení boxu:
- vestavěná baterie
- ruční sprcha s posuvným držákem a mýdlenkou
- elegantní madla
- vanička z litého mramoru včetně nožiček a panelu, výška 13 cm
- sifon
- záda – sklo bíle probarvené
- stříška s talířovou hlavovou sprchou
Vaničky jsou opatřeny protiskluzovou úpravou.
Nosnost vaničky je 150 kg.
Technické informace
| Typ | Sprchový box |
| Sklo | Point |
| Tvar | Čtvrtkruh |
| Barva | Satin |
| Poloměr | R550 |
| Materiál | Hliníkové profily |
| Varianta | Se stříškou |
| Provedení | Se stříškou |
| Délka/Výška | 2200 mm |
| Rozměr Š x H | 900 x 900 mm |
| Tloušťka skla | 4 mm |
| Vstupní otvor | 540 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 94.1 kg |
| EAN: | 8592480100933 |
| Typ: | Posuvné dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Se stropem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ano |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Point |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| Hmotnost: | 94,1 kg |
| Umístění: | Univer |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |