Mereo Sonáta nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s trubkovým ramínkem 330 mm bez příslušentví mosaz chrom CB602A03N
Kód: MER01823Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
sprchový kout rohový posuvný
Fotografie je ilustrativní, barva profilu je chrom.
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Tato nástěnná baterie do byt. jádra patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.- trubkové ramínko o 18 mm - délka 330 mm
- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8592480034948 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Sonáta |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |