Mereo Lila nástěnná baterie do byt. jádra 100 mm s plochým ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBEE602A04
Kód: MER01551Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
sprchové dveře, rohové posuvné
.
Detailní popis produktu
Tato nástěnná baterie do byt. jádra pochází ze série vodovodních baterií Lila, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592480039813 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Lila |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím růžová zlatá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |