Mereo Kasia vanová nástěnná baterie 100 mm bez příslušenství mosaz chrom CBS901A03
Kód: MER02410Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene, s regulací průtoku a funkcí vypnutí proudu vody, nerez/plast/chrom.
.
.
.
.
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8594013120869 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Kasia |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Chrome II vanová baterie nástenná 150 mm bez príslušenství cerná
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Baterie podomítková páková, 2 funkce
Baterie CLASS BLACK vanová do podlahy
Solar SL 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Solar SL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |