Mereo Kasia nástěnná baterie do byt. jádra 150 mm s ramínkem 300 mm bez příslušenství mosaz chrom CBS60203
Kód: MER02412Související produkty
Sprchová hadice dvouzámková
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Cenově výhodná ruční sprcha se systémem jednoduchého čistění od usazenin vodního kamene
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky
- garantovaná záruka 5 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8594013120876 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Kasia |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem černá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová bateire podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MSO Trade a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatoborská 1431/87C Kyjov 69701 |
| E-mail : | objednavky@msotrade.cz |