Moodboard náladová nástěnka napoví jaký styl koupelny chceme

Útržky pro moodboard

Možná sníte o pohádkové koupelně, ale ještě jste si neujasnili její styl. Někdy Vás zaujme fotografie, kterou si uložíte do mobilu, jindy vytrhnete stránku z časopisu. Někdo jde ještě hlouběji a schovává si útržky látek, které ho zaujaly barvou nebo i strukturou či vzorem. Ideální je si vyžádat katalogy a vzorníky na zapůjčení nebo si nechat zaslat za poplatek konkrétní vzorek.

Všechny tyto kroky k Vaší vysněné koupelně nejsou zbytečné. Naopak každý designer bude rád, za útržky Vašich představ zhmotněných ve vizuální nápovědě jako je třeba fotka z časopisu. Představa stylu se tak dá snadněji určit a ve vývoji vzhledu celé koupelny tak snadněji pokračovat.

Krok 1

Ujasněte si barvy. Pokud víte, že nemáte rádi tmavé barvy, lépe se cítíte ve světlých interiérech, nemáte ráda chladné materiály jako je beton a kámen a vždy upřednostňujete dřevo, tak se jich držte. Můžete naopak pracovat s různými barvami dřeva, což je aktuálně velmi trendové.

Nebojte se extravagance

Nebojte se ani extravagance. Jestliže toužíte celý život mít koupelnu v extravagantním glamour stylu, s glitry na vaně, kříšťálovým lustrem a fotografií akt od Helmuta Newtona, měli byste ji mít. A nepřemýšlejte nad tím, co řeknou sousedi. Čím více svůj design rukopis vložíte do svého bydlení, tím více bude o Vás vypovídat, a proto se v něm budete cítit dobře. Konec konců, bude to Vaše bydlení. Ne sousedů.

Krok2

Nevzdalujte se od původní myšlenky návrhu. V průběhu výběru koupelnového vybavení narazíte na spoustu nádherných věcí. Nejraději byste si je pořídili všechny. Začnete realizací skandinávské koupelny, v průběhu výběru Vás zaujme vana v glamour stylu, dále vodovodní baterie jako z kupelny Ludvíka 14. a pastelově zelené umyvadla. A na konci budete mít chuť si udělat strohý, nadčasový černobílý design, ale vůbec Vám tam nebudou sedět věci, které Vás "cestou příprav" zaujaly.

Škrtejte nezařaditelné

Výběr si znovu projděte a nápadité, ale stylově roztříštěné koupelnové produkty, vynechejte. Narušily by Vám styl. Nezapomeňte, že i extravagance má svá pravidla. Všeho moc škodí a jeden až dva výrazné prvky do Vaší koupelny úplně stačí. Tím, že se dokážete držet u zdi, těmto výrazným prvkům dáte možnost vyznít. A svou původní myšlenku, styl, ještě podtrhnete.

Přeji si tuto koupelnu a moodboard nám v tom pomůže

Krok3

Vše si vytiskněte, vystřihněte, seskupte a nalepte na jeden papír a vytvořte si náladovou nástěnku, moodboard a dívejte se do své koupelny. Klidně si svou moodboard postavte na stůl nebo si s ním sedněte do své stávající koupelny a nasávejte styl, který jste vytvořili. Až budete přesvědčeni, že tohle se Vám opravdu líbí, vyhledejte designery koupelnového studia, kteří Vám pomohou s realizací vysněné koupelny. A pokud jste technicky zdatnější a dokážete si koupelnu zrealizovat sami, objednejte si koupelnové vybavení na e-shopu Koupelny-bernold.cz. V sekci Koupelny podle stylu můžete nasát inspiraci pro svůj moodboard. Hodně štěstí, ať se Vám krásně bydlí a koupe!

Moadboard hygge koupelny

Celkový vzhled by Vás měl vždy uklidňovat. Přeci jen nezapomeňte, že Vaše nová koupelna bude místem odpočinku a klidu.

Přeji si tuto koupelnu a moodboard nám v tom pomůže
Přeji si tuto koupelnu a moodboard nám v tom pomůže

Pošlete e-mailem svou moodboard do Koupelny-bernold.cz a můžeme začít řešit Vaši koupelnu. Těšíme se!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení