Ruční malba umyvadel Priori nabízí doslova unikum designu

Ručně malovaná umyvadla Priori nepřehlédnete

Přitažlivý design

Keramická umyvadla na desku PRIORI jsou novým trendem pro zařizování koupelen. Jsou příjemná na dotek a zároveň nevyžadují náročnou údržbu. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňuje vysoké nároky moderního bydlení.

 

Ručně malovaná umyvadla Priori nepřehlédnete

Tradice s modernou

Některé modely umyvadel PRIORI od Sapho jsou opatřena vnější dekorační ražbou, jiná grafickým dekorem nebo ruční malbou. Prohlédněte si podrobně sekci Sanita na Koupelny-bernold.cz a v levém, zeleném menu e-shopu si v Designové řadě zvolte řadu Priori. Třeba Vás zaujme umyvadlo Priori s tradičním dekorem, připomínající jihočeskou keramiku nebo keramiku mnoha řeckých ostrovů. Hrajte si s tradicí a moderním designem koupelny. Může tak vzniknout designové unikum propojující historii se současností.

Originální textura každého umyvadla podpoří nezaměnitelnost koupelny. Umyvadlo Priori PI012 zakoupíte na Koupelny-bernold.cz nyní v akci.

Ručně malovaná umyvadla Priori nepřehlédnete
Ručně malovaná umyvadla Priori nepřehlédnete

Finální výsledek ruční práce a genialita ručního řemesla.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení