Kaldewei Superplan 100 x 100 cm 447047980001 sprchová vanička model 391-5
Kód: 139865Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka nerez 17911
Skladem na prodejně
456 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka nerez 17916
Skladem na prodejně
507 Kč
SALECODE:BER3:3:%
A-Interiéry ANI Plast 50 vanový / vaničkový sifon s výpustí Click-Clack PO-61030
Skladem na prodejně
930 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka černá mat 17916B
Skladem v eshopu
662 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka bílá 72730W
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička se sníženým polystyrénovým nosičem Superplan model 391-5 od firmy Kaldewei s novým zapuštěným smaltovaným krytem odtoku zaručuje vysokou stabilitu, pohodlí při chůzi a stejnorodost materiálu v celé vaničce. Je extrémně plochá a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 100x100x2,5 cm
celková výška: 3,7 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28.4 kg |
| EAN: | 4001112910801 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 28,4 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Gallet sprchová vanička 90 x 90 cm litý mramor bílá GQ9090
Skladem v eshopu
5 040 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Perseus Pro Flat 90 x 90 cm XA037711010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 497 Kč
Aqualine Tecmi PQ009 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm litý mramor
Skladem na prodejně
3 579 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 90 x 90 cm litý mramor bílá 40332
Skladem v eshopu
6 493 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-M 900 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm 8000154 litý mramor
Skladem v eshopu
5 380 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |