Besco RIMA 130 x 85 cm VANRIM130L+OLVPINOZ vana vč. nožiček levá
Kód: OLS03695Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Termostatická vanová baterie s roztečí 150 mm, barva černá matná
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Rima levá včetně nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 130 x 85 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 135 l
Provedení: levé (na hl. fotografii provedení pravé)
Sifon a podhlavník: není součástí
Přednosti vany Rima:
hlavový límec
uhlopříčně řešený vnitřní prostor
K vaně lze doobjednat čelní panel a také protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 32 kg |
| ? Délka: | 130 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
-
Dokument
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |