Hopa PIRA 38 BAREW38 sprchová baterie s příslušenstvím
Kód: 122689Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-75 195 S bílá+pearl 14V301O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 562 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S satin+pearl 14V40UO211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 327 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–41 %
Gelco FONDURA sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ( GF5011 )
Skladem v eshopu
9 990 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova ASRV3-90 198 bílá+pearl 15V701R211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–53 %
Gelco Volcano GV3090 boční stěna 90 x 218 cm čiré sklo
Skladem v eshopu
3 990 Kč
Fotografie je ilustrativní, barva profilu je chrom.
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná vodovodní baterie Pira od firmy Hopa.
Informace k produktu:
Typ baterie: nástěnná
Ovládání: pákové
Povrchová úprava: chrom
Kartuše: keramická
Rozteč: 150 mm
Součástí balení je sprchová hlavice, držák na stěnu a sprchová hadice.
Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Pira |
| Hmotnost: | 2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom UT011
Skladem v eshopu
4 721 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková 2 výstupy chrom UT042V
Skladem v eshopu
3 758 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom UT041
Skladem v eshopu
2 141 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy zlatá matná UT045VG
Skladem v eshopu
17 836 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie nástěnná 150 mm černá matná UT011VB
Skladem v eshopu
6 940 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Latus sprchová baterie podomítková 1 výstup chrom 1102-76
Skladem v eshopu
2 141 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy matná zlatá UT045TG
Skladem v eshopu
17 776 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Versi sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá mat RV052/15
Skladem v eshopu
20 201 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 Slavičín 76321 |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |