Besco Maxi hluboká sprchová vanička 120 x 85 x 24 cm levá akrylát bílá VANKMAX120L
Kód: OLS10120Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PROFESSIONAL 90 X01309 sifon vaničkový
Skladem na prodejně
752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka zlato mat 72730GB
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm odtok v mezikruží krytka bílá 17924W
Skladem v eshopu
593 Kč
SALECODE:BER3:3:%
631 Kč
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90 mm
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka nerez 26317
Skladem v eshopu
1 849 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco PB90EXN vaničkový sifon nízký krytka leštěná nerez
Skladem na prodejně
584 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-K OLPSTY401K vaničkový sifon chrom
Skladem na prodejně
423 Kč
.
Detailní popis produktu
Sifon pr. 50 mm a nožičky (OLBVPINOZ) nejsou součástí balení.
Doplňte také svůj kout designovou sprchovou baterií, sprchovou růžicí, držáky ručních sprch a sprchových poliček. Široká škála instalačního materiálu zajistí snadnou montáž Vašeho sprchového koutu.
Přednosti asymetrické sprchové vaničky MAXI:
- Materiál: sanitární akrylát
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
- Tvar - asymetrický čtvrtkruh, R550
- Hloubka - 24 a 26,5 cm
- Bez sifonu a nožiček (lze doobjednat)
- Hladký povrch
- Vysoká odolnost
- Luxusní elegantní vzhled
Rozměry vaničky:
- 100×80× hloubka 24 cm - levá
- 100×80× hloubka 24 cm - pravá
- 120×85× hloubka 26,5 cm - levá
- 120×85× hloubka 26,5 cm - pravá
Záruka 10 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 17.9 kg |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| ? Designová řada: | Maxi |
| Hmotnost: | 17,9 kg |
| Umístění: | Levé |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |