Aqualine BTTR80 sprchová vanička 80 x 80 x 15 cm akrylát
Kód: 136515Související produkty
Aqualine Arlen 80 x 80 x 185 cm BTR800 sprchový kout sklo BRICK
Skladem v eshopu
4 407 Kč
Aqualine Arleta Black sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 80 x 185 cm posuvné černá sklo čiré BLS800
Skladem v eshopu
4 591 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak PROFESSIONAL 90 X01309 sifon vaničkový
Skladem na prodejně
752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner vaničkový sifon průměr otvoru 50 mm DN40/50 krytka leštěný nerez chrom 162.540.3
Skladem v eshopu
343 Kč
Sifon ke sprchové vaničce o průměru otvoru 50 mm.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka nerez 26317
Skladem v eshopu
1 849 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 90/40 INOX plast 475,P
Skladem v eshopu
696 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 80x80x15 cm |
| Délka | 800  mm |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 150  mm |
| Hloubka | 50  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Čtvrtkruhové |
| Průměr odpadu | 60  mm |
| Rádius | R550 |
| Nosnost | 200.0000  kg |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Balení obsahuje | Sifon, Kovová podpěrná konstrukce |
| Hmotnost / ks | 9.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913852633 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
ABS/PMMA
ABS/PMMA je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu. Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u produktů ze 100% akrylátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 8590913852633 |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Sabina LA 80 x 80 cm A214001020 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 400 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan RENA R 120 x 90 cm sprchová vanička 65611 litý mramor pravá
Skladem v eshopu
8 333 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak RONDA PU 80 x 80 cm A204001120 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 470 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Arca PA559 sprchová vanička 90 x 90 x 3 cm z litého mramoru
Skladem v eshopu
5 480 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Arca PA558 sprchová vanička 80 x 80 x 3 cm z litého mramoru
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 2 týdnů
4 600 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |