Polysan CARMEN 90 x 90 x 30 cm 29611 sprchová vanička
Kód: 154153Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Vaničkový sifon určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90mm
Detailní popis produktu
Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v  daném segmentu. Jsou vyráběny z  litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s  minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O  robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaničky. Odpadní sifon není součástí vaničky. 
Podmínkou záruky je správná instalace podle návodu, včetně použití originálních podstavců POLYSAN dle typu hluboké vaničky.  Doporučený typ podstavce je vždy uveden u každé hluboké vaničky.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | AKRYLÁTOVÉ VANIČKY |
| Rozměr | 90x90x30 cm |
| Délka | 900  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 300  mm |
| Objem | 95.00  l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Hluboké |
| Průměr odpadu | 52  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 11.7000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590729052852 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 11.7 kg |
| EAN: | 8590729052852 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 11,7 kg |
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | POLYSAN s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nesměřice 52 Zruč nad Sázavou 28522 |
| E-mail : | info@polysan.cz |