Besco EXO-C 120 x 90 cm BCEXOC120CC+BCEXOCH90CC sprchový kout
Kód: OLS03898Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Puri PU 033.20BL sprchová baterie nástěnná termostatická 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 065.10WV.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa grafit
Detailní popis produktu
Bezrámové sprchové dveřeEXO-Cvynikají vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Dveře jsou dodávány ve třech rozměrech.
Boční panely nejsou v ceně.Dveřelze doplnitjednouboční stěnou.
Zástěna se dodává vuniverzálnímpravém / levém provedení.
Pro Váš maximální komfort doporučujeme takésprchová madla, které také zvyšují bezpečnost Vašeho sprchování.
Přednosti a rozměry sprchových dveří EXO-C:
- Rám:hliníkový
- Barva: chrom
- Sklo:bezpečnostní 6 mmčiré
- Otevírání: do prostoru
- Výška: 190 cm
- Šířka vstupu:65 cm
Rozměry dveři do niky:
- 100 × 190 (výška) cm
- 110 × 190 (výška) cm
- 120 × 190 (výška)cm
Rozměrybočního panelu:
- 80 × 190 (výška) cm
- 90 × 190 (výška) cm
- 100 × 190 (výška) cm
ZÁRUKA 3ROKY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Hliník |
| ? Designová řada: | Exo-C |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |