Aqualine Walk-in 80 x 190 cm zástěna jednodílná WI081
Kód: SAP01180Související produkty
Akce
–44 %
Aqualine 37030 závěsný háček na sprchové zástěny chrom
Skladem v eshopu
69 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho police na walk-in zástěnu 142 cm chrom EG1410
Skladem v eshopu
1 539 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1050 mm DN50 nerez GMP96
Skladem v eshopu
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Zástěny typu WALK-IN představují moderní a jednoduché řešení sprchového koutu. Zástěny mají bezpečnostní sklo o síle 6 mm. V nabídce jsou zástěny v šesti šířkách. Součástí balení je teleskopická vzpěra umožňující vysunutí v rozmezí 70-120 cm, čímž tyto zástěny najdou využití nejen v koupelnách malých, ale i těch, kde je pro sprchování vyčleněn velkorysý prostor.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | WALK-IN |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 1900  mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6  mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 30.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913875564 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8590913875564 |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 190 - 194 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Chrom |
| ? Designová řada: | Walk-in |
| Hmotnost: | 30 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 30 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1030-01
Skladem v eshopu
4 111 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 80 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1280GX1010
Skladem v eshopu
4 944 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 70 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1470-04
Skladem v eshopu
6 605 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm do prostoru černá kouřové matné sklo ES1414-06
Skladem v eshopu
10 896 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 110 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo matné GX1411GX1010
Skladem v eshopu
7 184 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1050-01
Skladem v eshopu
4 627 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru bílá kouřové matné sklo ES1413-07
Skladem v eshopu
10 380 Kč
Aqualine walk-in sprchová zástěna 120 x 190 cm jednodílná k instalaci na zeď chrom sklo čiré WI121
Skladem v eshopu
4 315 Kč
K podlaze se fixuje pomocí silikonu Vzpěra je součástí balení
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm do prostoru chrom kouřové matné sklo ES1413-05
Skladem v eshopu
10 380 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |