Aqualine WC mísa samostatně stojící TP330
Kód: 111905Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vita Slim wc sedátko 364 x 450 x 51 mm plast černá X01862
Skladem v eshopu
2 287 Kč
Vita Slim wc sedátko 364 x 450 x 51 mm plast cerná
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 36,3x39,5x47 cm |
| Šířka | 363  mm |
| Výška | 395  mm |
| Hloubka | 470  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 16.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8698531117575 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8698531117575 |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Usazení: | Stojící |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Antik AN320 WC mísa závěsná 36 x 53 cm
Skladem v eshopu
7 645 Kč
.
Aqualine HYGIE WC kombi 36,5 x 78 x 72 cm s nádržkou a umývátkem zadní spodní odpad bílá PB104W
Skladem na prodejně
6 431 Kč
Aqualine JALTA HYGIE WC kombi 38,5 x 78,5 x 63 cm s umývátkem Rimless spodní/zadní odpad bílá PB103H
Do 3 dnů
7 259 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Imala wc kombi mísa 61 x 35,5 cm Vortex Rimless spodní/zadní odpad keramika bílá PC107-111
Do 3 dnů
3 724 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |