Aqualine Tecmi PQ12090 obdélníková sprchová vanička 120 x 90 x 3 cm litý mramor
Kód: 136774Související produkty
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 120 x 90 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS120-02
Skladem v eshopu
7 066 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 120 x 90 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS120-02
Skladem v eshopu
6 882 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-F OLPSTY401F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
252 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
626 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-K OLPSTY401K vaničkový sifon chrom
Skladem na prodejně
423 Kč
.
Detailní popis produktu
- Nosnost: 150 kg
- Vaničky jsou dodávány bez nožiček
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TECMI |
| Rozměr | 120x90x3 cm |
| Délka | 1200  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 30  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 42.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913854972 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 42.5 kg |
| EAN: | 8590913854972 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 42,5 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth FLAT KVADRO sprchová vanička 150 x 90 cm 8000255
Skladem v eshopu
8 233 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line DREAM FLAT 800 čtvrtkruhová sprchová vanička s nosičem Greensir 80 x 80 cm 8000284 akrylátová
Skladem v eshopu
3 717 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line DREAM-M 800 čtvrtkruhová sprchová vanička 80 x 80 cm 8000151 litý mramor
Skladem v eshopu
4 731 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan DEEP 130 x 75 x 26 cm 72942 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 301 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |